Kontakt

 

Šolski center Nova Gorica je vzgojno izobraževalna ustanova z več kot 60-letno tradicijo.

Polno ime
Šolski center Nova Gorica, Gimnazija in zdravstvena šola Nova Gorica
Kratko ime
GZŠ
Naslov Cankarjeva 10, 5000 Nova Gorica, Slovenija
Občina Nova Gorica
Regija Goriška
Telefon +386 5 6205771
Faks +386 5 6205774
E-naslov
gzs@scng.si
TRR SI56 0110 0603 0703 142
Matična številka
5089085000
Davčna številka
SI69993211
Računovodstvo +386 5 6205716

ŠC Nova Gorica

Ravnateljica

Vesna Žele

vesna.zele@scng.si
Tel.: +386 5 6205779

Tajništvo GZŠ

Tatjana Močnik

tatjana.mocnik@scng.si
Tel.: +386 5 6205771

Uradne ure: Ponedeljek-Petek
9.00-11.00 in 13.00-14.00

Tajnik splošne mature

Ksenija Vogrinc

ksenija.vogrinc@scng.si
Tel.: +386 5 6205712

Tajnik poklicne mature

Tanja Ušaj Hvalič

tanja.usajhvalic@scng.si
Tel.: +386 5 6205604

Tajnik zaključnih izpitov

Silva Pelicon

silva.pelicon@scng.si
Tel.: +386 5 6205618

Šolska svetovalna služba

Mojca Stubelj

mojca.stubelj@scng.si
Tel.: +386 5 6205778

Tajništvo ŠC

Centrala

sc@scng.si
Tel.: +386 5 6205700

Zbornica

Zbornica Gimnazije in zdravstvene šole

Tel.: +386 5 6205775
Tel.: +386 5 6205726

Izobraževanje odraslih

Lavra Vermiglio, Suzana Fiegl

lavra.vermiglio@scng.si
suzana.fiegl@scng.si
Tel.: +386 5 6205729

Koordinatorka za dijake s posebnimi potrebami

Ana Bratina

ana.bratina@scng.si
Tel.: + 386 5 6205773